yoga

Kategoria: YOGA

Yoga Classic

Praktyka Hatha Jogi, która skupia się statycznym wykonywaniu asan oraz pracy

z oddechem. Na zajęciach poznasz lub pogłębisz jogową technikę, nauczysz się korzystać z pomocy jogowych, by jak najlepiej wesprzeć własn ciało. To tu skierujesz więcej uwagi na precyzję asan i anatomię pozycji. Zwiększysz siłę, elastyczność

i poprawisz równowagę. Podczas praktyki skierujesz zmysły do wewnątrz, by w pełni poczuć swoje ciało, zwiększyć jego świadomość i nauczyć się słuchać, co do Ciebie mówi.

Intensywność: ŚREDNIA

Kategoria: YOGA

Flow Yoga

Płynna i bardziej intensywna praktyka jogi - łączenie asan w kreatywne przejścia, kiedy jedna wypływa z drugiej, tworząc układ - niczym jogowy taniec. To harmonijna praca ciała z oddechem, bez pośpiechu, ale też na tyle dynamicznie, by umysł nie zaznał nudy. Forma medytacji w ruchu, ale i przestrzeń, by pracować z ciałem na wielu płaszczyznach. Na zajęciach nie tylko uelastycznisz ciało i popracujesz nad sylwetką, ale przede wszystkim lepiej poznasz własne ograniczenia i możliwości, nauczysz się słuchać, co ciało do Ciebie mówi, popłyniesz w swoim wyjątkowym ruchu, wsłuchując się we własny oddech oraz przeniesiesz do „tu i teraz”.

Intensywność: ŚREDNIA

Kategoria: YOGA

Power Yoga

Wszechstronna i intensywniejsza praktyka flow jogi, podczas której przyjemnie zmęczysz ciało i oczyścisz umysł. Na tych zajęciach nie tylko popracujesz nad budowaniem własnej siły oraz modelowaniem i ujędrnianiem sylwetki, ale także zwiększysz pewność siebie i wiarę we własne możliwości.

Intensywność: WYSOKA

Kategoria: YOGA

Rise and Flow

Poranna praktyka flow jogi, która pozwoli Ci rozbudzić ciało i naładować się odżywczą energią na cały dzień. Na zajęciach wprowadzisz własne ciało w płynny ruch i poznasz kreatywne przejścia, co pozwoli przenieść Twój umysł do "tu i teraz".

Dzięki regularnej praktyce zwiększysz świadomość własnego ciała i prowadzonych oddechów, uelastycznisz mięśnie, poprawisz postawę ciała i uspokoisz umysł.

Intensywność: ŚREDNIA

Kategoria: YOGA

Asana Yoga

„To nie ciało jest dla asan, tylko asany dla ciała.” Asana Yoga to praktyka Hatha Jogi, dzięki której świadomiej i uważniej poczujesz w ciele praktykę asan. Popracujesz nad techniką ich wykonywania, wchodząc głębiej w detale i co najważniejsze czując, jak oddziaływują na Twoje ciało. Asana Yoga to praktyka polegająca na statycznym

i dłuższym trzymaniu pozycji oraz pracy z oddechem. 

Zajęcia przeznaczone są zarówno tym osobom, które chciałyby pogłębić własną praktykę, jak i takim, które są na początku jogowej drogi.

Intensywność: Średnia

Kategoria: YOGA

Heat Yoga

Praktyka Vinyasa ogi, która rozpali Twój wewnętrzny ogień i rozbudzi osobiste poczucie mocy. To tutaj popłyniesz w dynamicznych jogowych sekwencjach oraz poczujesz siłę w ciele, pozostając w asanach przez dłuższy czas. Na poziomie energetycznym, dzięki tej ognistej praktyce, poruszysz zastygłą energię i uwolnisz

z ciała to, czego już nie potrzebujesz. 

Intensywność: Wysoka

Kategoria: YOGA

Split Yoga

Praktyka jogi tematycznie ukierunkowana na pracę z hanumanasaną, czyli szpagatem podłużnym. Głównym celem zajęć jest pogłębienie zakresów w ciele, rozciągnięcie oraz wzmocnienie mięśni niezbędnych do wykonania pozycji poprzez pracę ze wszystkimi asanami tak, aby osiągnąć zamierzone szpagatowe efekty lub się do nich zbliżyć. Praktyka odpowiednia zarówno dla osób, którym zależy na szpagacie, jak i również dla tych, którzy chcą pogłębić zakresy własnego ciała.

Intensywność: ŚREDNIA

Kategoria: YOGA

Yin Yoga Deep Relax

Yin Yoga to przede wszystkim wewnętrzna świadomość i umiejętność wsłuchania się we własne wnętrze. W czasie praktyki yin bacznie obserwujesz swoje ciało, również jego niedoskonałości, które starasz się zrozumieć i zaakceptować. Yin joga polega na wykonywaniu prostych, płynnych sekwencji oraz asan statycznych, które rozciągają włókna tkanki łącznej, umożliwiając zrelaksowanie ciała i głębsze otwarcie klatki piersiowej, bioder, miednicy oraz niższych partii kręgosłupa. Praktyka Yin to bardzo nastrojowe zajęcia odbywające się w otoczeniu relaksującej muzyki, co w dużym stopniu pomaga zredukować wewnętrzne napięcie i uwolnić się od stresu.

Intensywność: Niska

Kategoria: YOGA

Yin and Meditate

Yin Yoga połączona z pogłębioną medytacją to niezwykle nastrojowe zajęcia, podczas których zostawisz wszystko to, co na zewnątrz, by prawdziwie spotkać się ze Sobą. Tutaj wsłuchasz się we własny oddech oraz sygnały wysyłane przez ciało. Idealnie dobrana muzyka i światło świec pozwoli Ci jeszcze głębiej wejść w „tu i teraz”.

Zajęcia łagodne skupione na uwalnianiu napięć z ciała i wyciszaniu umysłu.

Intensywność: Niska

Kategoria: YOGA

Restorative Yoga

Spokój, odpuszczenie głęboka relaksacja oraz regeneracja. Yoga restoratywna to praktyka w pozycjach bardzo łagodnych trzymanych przez dłuższy czas, w których poszukamy komfortu, miękkości i wsparcia dla własnego ciała. Jednocześnie obserwując sygnały, jakie do nas wysyła. Praktyka jogi restoratywnej wyciszy, obniży lęk i poziom stresu, pozwoli zwolnić tempo, poprawi jakość snu oraz uspokoi układ nerwowy. Jest odpowiednia dla każdego - dla osób poszukujących wyciszenia i relaksu, cierpiących na bezsenność i wyczerpanie, dla osób zestresowanych i potrzebujących regeneracji. Praktyka niezwykle otulająca odbywająca się przy dźwiękach łagodnej muzyki z elementami pogłębionej medytacji, jogi yin oraz nidry.

Intensywność: Niska

Kategoria: YOGA

Yoga Nidra

Yoga Nidra, zwana również jogicznym snem to praktyka głębokiego odprężenia, wyciszenia i pełnego odpuszczenia. Na zajęciach ciało układamy w wygodnej pozycji leżącej, tak by móc je rozluźnić, zaś uwagę kierujemy z tego wszystkiego, co na zewnątrz do wnętrza Siebie. Praktyka jogi nidry wycisza, rozpuszcza wewnętrzny chaos, pozwala zwolnić tempo, poprawia jakość snu oraz reguluje układ nerwowy.

Jest odpowiednia dla każdego – dla osób poszukujących wyciszenia

i relaksu, cierpiących na bezsenność i wyczerpanie, dla osób zestresowanych i potrzebujących regeneracji lub/i takich, które po prostu chcą się zatrzymać i poczuć własne ciało. Praktyka niezwykle otulająca odbywająca się przy dźwiękach łagodnej muzyki i mis. 

Intensywność: Niska

Pilates

Kategoria: PILATES

Pilates

Pilates jest połączeniem jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Na zajęciach mocno popracują Twoje mięśnie głębokie, które stanowią rusztowanie dla całego ciała i pomagają zachować prawidłową postawę i wyrzeźbić sylwetkę. Dzięki regularnej praktyce wzmocnisz wszystkie mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowania, poprawisz posturę i uelastycznisz całe ciało. Zajęcia dla każdego poziomu zaawansowania.

Intensywność: ŚREDNIA

Kategoria: PILATES

Pilates Dla Kręgosłupa

Te zajęcia to balsam dla kręgosłupa - delikatniejsza wersja Pilatesu, która pomoże zlikwidować bóle pleców wynikających z siedzącego trybu życia lub pracy obciążającej kręgosłup. Polecany bez względu na wiek, kondycję i możliwości.

Intensywność: ŚREDNIA

Kategoria: PILATES

Power Pilates

Intensywniejsza wersja Pilatesu. Na zajęciach uelastyczni, rozciągnie i silnie wzmocni się Twoje ciało. Poprawie ulegnie nie tylko Twoja sylwetka, koordynacja i równowaga, ale także samopoczucie. Zajęcia Power Pilates zapewnią w bezpieczny sposób Twojemu ciału to, czego ono prawdziwie potrzebuje.

Intensywność: WYSOKA

Stretch

Kategoria: STRETCH

STRETCHING

Zajęcia poświęcone rozciąganiu i mobilizacji ciała. Podczas zajęć połączysz się z oddechem, rozluźnisz to, co spięte, tym samym uwalniając się od napięć i blokad

w ciele oraz stresu w głowie. Dzięki regularnej praktyce zwiększysz zakresy ruchu, popracujesz nad mobilnością i rozluźnisz mięśnie, co zapobiegnie powstawaniu potencjalnym kontuzjom. Stając na macie, w pełni odnajdziesz własne „tu i teraz”, stawiając siebie na pierwszym miejscu. 

Intensywność: Niska

Kategoria: STRETCH

Deep Stretch

Połączenie stretchingu statycznego, dynamicznego oraz pracy oddechowej. Zajęcia poświęcone rozciąganiu i uelastycznianiu mięśni, podczas których dzięki przeplataniu pozycji angażujących z relaksacyjnym, zarówno rozluźnisz to, co spięte, jak i wzmocnisz słabsze partie swojego ciała. Dzięki regularnej praktyce wraz z oddechem będziesz zwiększać świadomość własnego ciała, uwolnisz je od napięć i blokad, popracujesz nad prawidłową postawą oraz w bezpieczny sposób pogłębisz zakresy ruchu.

Intensywność: Średnia

Kategoria: STRETCH

Stretch Therapy

Nastrojowe i kojące zajęcia poświęcone rozciąganiu i mobilizacji ciała. 

Dzięki tym zajęciom skontaktujesz się bardziej ze swoim ciałem za pomocą oddechu, ruchu, automasażu i technik relaksacyjnych. Rozmiękczysz to, co spięte w ciele

i głowie, lepiej poczujesz i zrozumiesz własne ciało, obejmując je uwagą, ciepłem

i troską.

Intensywność: NISKA

Other Moves

Kategoria: OTHER MOVES

Strength Flow

Zajęcia poświęcone wzmacnianiu oraz budowaniu siły w ciele przy jednoczesnym pogłębieniu jego świadomości. Odnajdziesz tutaj elementy jogi, pilatesu, treningu siłowego, płynne sekwencje oraz momenty na bezruch i połączenie z oddechem. Popracujesz z taśmami oporowymi oraz piłkami, które w jeszcze większym stopniu zaangażują Twoje mięśnie głębokie. Stając na macie, w pełni odnajdziesz własne „tu i teraz”, odsuwając na bok wszystko to, co na zewnątrz i stawiając siebie - własne ciało i oddech na pierwszym miejscu. 

Intensywność: Wysoka

Kategoria: OTHER MOVES

Acroyoga

Zajęcia z elementami jogi oraz akrobatyki, podczas których praktykuje się w trójkach lub dwójkach. Acroyoga otwiera serca i umysły, przełamuje bariery, uczy wzajemnego zaufania. To praktyka, podczas której ludzie świetnie się bawią, nawiązują piękne relacje, uczą wzajemnie komunikacji i dotyku. To także spore wyzwanie fizyczne budujące siłę, balans i koordynację. Podczas zajęć acroyogi przyjrzysz się własnym ograniczeniom i skrupulatnie nad nimi popracujesz, sprawdzisz własne możliwości, przekroczysz granice, tym samym rozwijając się na wielu płaszczyznach.

Na zajęcia można przyjść zarówno z partnerem, jak i w pojedynkę.

Intensywność: ŚREDNIA

Special Practice

Zajęcia cykliczne odbywające się raz w miesiącu lub w wyjątkowe dni. Na wszystkie specjalne praktyki wejście odbywa się w ramach karnetu lub zajęć jednorazowych. Karty sportowe nie są honorowane.

Kategoria: SPECIAL PRACTICE

Full Moon Yoga

Wyjątkowy wieczór odbywający się raz w miesiącu. Yoga Księżycowa specjalnie na czas Pełni to praktyka pełna magii, wolności, spokoju i wejścia w głąb siebie. Ten czas pozwoli Ci odetchnąć i zrelaksować się, ale także uwolnić nagromadzone napięcia oraz zostawić na macie to, co Ci już nie służy. Przy dźwiękach idealnie dobranej muzyki w łagodnym ruchu, wsłuchasz się w swoje ciało i z pełną akceptacją pozwolisz mu płynąć.

Intensywność: ŚREDNIA

Kategoria: SPECIAL PRACTICE

New Moon Yoga

Wyjątkowy wieczór odbywający się raz w miesiącu - specjalnie na czas Nowiu Księżyca. Łagodny ruch w połączeniu z pogłębioną medytacją sprawi, że wycofasz zmysły do wewnątrz i zanurzysz się w swoim świecie wewnętrznym. Praktyka podczas Nowiu to idealny czas na rozbudzenie nowej energii w ciele, manifestację intencji oraz połączenie się z własną intuicją. Wsłuchasz się w swoje ciało oraz serce i poczujesz, czego prawdziwie Ci potrzeba.

Intensywność: ŚREDNIA

Kategoria: SPECIAL PRACTICE

108 Sun Salutations

Wyjątkowa praktyka medytacji w ruchu. Wspólnie przejdziemy przez 108 Powitań Słońca, żeby oczyścić ciało, uwolnić umysł, oraz stworzyć osobistą intencję

na nadchodzący nowy czas. Powtarzanie sekwencji Surya Namaskar rozbudzi Twoją energię i sprawi, że w większym stopniu skierujesz uwagę do własnego wnętrza. Praktyka odbywa się w świetle świec przy przygaszonym świetle tak, by jeszcze głębiej wejść w proces. Zajęcia są intensywne ze względu na dużą ilość powtórzeń, natomiast pamiętaj, że Twoja praktyka nie straci na wartości, jeżeli ciało poprowadzi Cię przez mniej powitań słońca. Nie ilość odgrywa tu największą rolę, ale autentyczne spotkanie ze Sobą w uważności na sygnały płynące z ciała.

Intensywność: WYSOKA