Pierwszy raz

Cudownie, że planujesz nas odwiedzić!

Przed pierwszą wizytą pamiętaj, aby założyć konto i zapisać się na wybrane zajęcia (dokładną instrukcję, jak to zrobić odnajdziesz w FAQ poniżej) - możesz również zapisać się do naszego Newslettera, dzięki któremu nie ominą Cię nasze ciekawe eventy, wyjazdy oraz specjalne zajęcia.

Płatności za zajęcia możesz dokonać zarówno online, jak i na miejscu przed zajęciami.

Najważniejsze

Niczym się nie stresuj i nie myśl za dużo!

Wybierz zajęcia, które przykują Twoją uwagę i po prostu dołącz

Tego się trzymaj

Załóż konto i wybierz swoje pierwsze zajęcia

grafik -> wybrane zajęcia -> zapisz się -> zarejestruj się

Przyjdź do studia 15 minut

przed zajęciami 

Osoba na recepcji przekaże Ci wszystkie istotne informacje. To także bardzo wartościowy czas, żeby na spokojnie przygotować się i wyciszyć przed praktyką.

Możesz, ale nie musisz

zabierać swojej maty

Na miejscu odnajdziesz wszystkie

potrzebne pomoce, w tym również maty.

Zostaw buty i zmartwienia

przed wejściem

W Lido, jak w domu,

chodzimy i ćwiczymy boso. 

Pierwszy raz

Jak mogę zapisać się na zajęcia?

Najwygodniej zrobić to przez zakładkę grafik. Wybierz zajęcia, które Cię interesują, następnie: zapisz się -> zarejestruj się

Bez aktywnej umowy możesz zapisać się na jedne zajęcia. Żeby zapisać się na większą ilość zajęć, należy kupić karnet. Możesz to zrobić online lub na miejscu w Lido. Jeżeli korzystasz z karty sportowej, zapisz się na pierwsze zajęcia - na recepcji przed ich rozpoczęciem podepniemy Ci kartę do konta. Z karnetem możesz rezerwować nieograniczoną ilość zajęć na tydzień do przodu. Z kartą sportową możesz zapisywać się na jedne zajęcia dziennie na tydzień do przodu.

Od jakich zajęć mogę zacząć?

Wszystko zależy od oczekiwań, jakie masz względem praktyki. Nie mamy w zwyczaju rozróżniać zajęć pod kątem poziomów: początkujący czy średniozaawansowany, ponieważ uważamy, że jest to bardzo subiektywna kwestia. Polecamy nie rozpoczynać swojej przygody z jogą od zajęć: Power Yoga czy Ashtanga, natomiast zachęcamy, aby po prostu próbować i otwierać się na różnorodność. Dokładnie zapoznaj się z opisami zajęć i poczuj, która praktyka w największym stopniu "wpisze się" w Twoje potrzeby. Przede wszystkim nie stresuj się, że nigdy nie praktykowałeś/praktykowałaś czy że jesteś za mało rozciągnięta/rozciągnięty. Żeby zacząć, po prostu zacznij, nie rozmyślaj, nie zastanawiaj się czy jesteś gotów, wybij sobie z głowy, że musisz się najpierw odpowiednio "przygotować", zanim dołączysz na pierwsze zajęcia.

Po prostu zacznij 🙂 i próbuj różnych zajęć - nawet takich, które na początku mogą Ci się wydawać nie do końca "dla mnie".

To, co zawsze powtarzamy w Lido to, żeby słuchać własnego ciała. Więc nawet, jeżeli podczas praktyki poczujesz, że zrobiło się dla Ciebie zbyt intensywnie, zbyt trudno, to wiedz, że w każdej chwili możesz odpocząć, uspokoić oddech i dołączyć wtedy, kiedy poczujesz gotowość.

Co potrzebuję ze sobą zabrać?

Siebie i dobre nastawienie 🙂 wszystkie pomoce mamy dostępne w studio. Możesz zabrać własną matę, ale nie musisz - mamy nasze również na miejscu. Nie zabieraj butów - w Lido, jak w domu, chodzimy i ćwiczymy boso.

Czemu mogę zapisać się tylko na jedne zajęcia?

Bez aktywnej umowy możesz zapisać się na jedne zajęcia. Żeby zapisać się na większą ilość zajęć, należy kupić karnet. Możesz to zrobić online lub na miejscu w Lido. Jeżeli korzystasz z karty sportowej, zapisz się na pierwsze zajęcia - na recepcji przed ich rozpoczęciem podepniemy Ci kartę do konta. Z karnetem możesz rezerwować nieograniczoną ilość zajęć na tydzień do przodu. Z kartą sportową możesz zapisywać się na jedne zajęcia dziennie na tydzień do przodu.

Jak mogę odwołać swój zapis na zajęcia?

Po zalogowaniu na swoje konto wejdź w zakładkę grafik. Tam znajdziesz swoje aktywne rezerwacje, a obok nich opcję "anuluj zapis". Możesz to zrobić do 4 godzin przed rozpoczęciem zajęć popołudniowych lub do godziny 20:00 dnia poprzedniego przy zajęciach porannych. Rezerwacje odwoływane mailowo bądź telefoniczne nie są brane pod uwagę. W przypadku nieodwołania zapisu system automatycznie pobierze wejście z karnetu lub nałoży blokadę na zapisy na czas 7 dni (karty sportowe).

Czemu na moje konto została nałożona blokada?

Blokada zostaje automatycznie nałożona przez system na czas 7 dni, jeżeli została odnotowana nieobecność, a rezerwacja nie została wcześniej anulowana.

Jak długo ważny jest mój karnet?

Wszystkie karnety ważne są przed 30 dni od daty zakupu.

Czy w studio są szatnie oraz prysznice?

Tak. W Lido mamy szatnię damską oraz męską, w każdej z nich jest również prysznic.

Czy posiadając jeden karnet, mogę korzystać z różnych zajęć?

Jak najbardziej. Wręcz zachęcamy, żeby się nie ograniczać, tylko próbować różnych form ruchu!


Czy istnieje możliwość przedłużenia karnetu?

Karnety przedłużane są jedynie w sytuacjach zgłoszonej do nas odpowiednio wcześnie (tj. przed upłynięciem daty ważności karnetu) kontuzji.


Czy z karnetu mogą korzystać dwie osoby?

Karnet jest imienny i korzystać z niego może tylko osoba, do której jest on przypisany.


Czy mogę przyjść na zajęcia, jeżeli jestem na liście rezerwowej?

Możesz spróbować przyjść i dołączyć do zajęć, natomiast zawsze pierwszeństwo mają osoby z listy głównej. W sytuacji niepojawienia się na zajęciach uczestników z listy głównej z zajęć mogą skorzystać osoby z listy rezerwowej. Natomiast nigdy nie ma takiej pewności.


W jaki sposób otrzymam informację, jeżeli zwolni się dla mnie miejsce i z listy rezerwowej wskoczę na główną?

Ważne powiadomienia przychodzą drogą mailową lub przez wiadomość sms. Możesz wybrać, w jaki sposób chcesz otrzymywać informacje z systemu, zaznaczając zgody podczas rejestracji lub poprzez zmianę ustawień na swoim koncie już po rejestracji.


Jakie zajęcia będą odpowiednie dla kobiety w ciąży?

To jest pytanie, na które nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć. Jeżeli praktykowałaś przed ciążą, znasz swoje ciało, zarówno jego możliwości, jak i ograniczenia, to odpowiednie będą dla Ciebie praktycznie wszystkie zajęcia poza: Tabata Flow, Power Yoga, Ashtanga, Handstand, Stretch and Core oraz Power Pilates. Natomiast, jeżeli będąc w ciąży, chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z praktyką, to w pierwszej kolejności musimy wiedzieć czy nie ma przeciwskazań od lekarza, następnie zajęcia, które możemy Ci śmiało zaproponować, to: Yoga Classic, Yin and Meditate, Yin Yoga, Restorative Yoga, Pilates dla Kręgosłupa, Stretching. Bardzo prosimy - pamiętaj, aby poinformować instruktora o ciąży przed rozpoczęciem zajęć 🙂

Czy istnieje możliwość przepisania karnetu na inną osobę?

Nie ma możliwości przepisania karnetu na inną osobę. Jeżeli kupiłaś/kupiłeś karnet i doznałeś/doznałaś np. kontuzji, możemy zamrozić karnet. Natomiast w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy.