O nas

LIDO

Czym się kierujemy?

Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w której poprzez ruch spotkasz się ze Sobą oraz odnajdziesz kontakt z własnym ciałem. Budujemy i rozwijamy miejsce prawdziwe, w którym każdy może odnaleźć przestrzeń na naturalność i swobodę, na wyrażenie emocji, na bycie z drugim człowiekiem lub bycie samemu ze sobą. Stawiamy na dobrą energię i rozwój, tworząc przy tym wyjątkową społeczność.

Dla nas ruch to przede wszystkim wolność w byciu sobą.

Nazwa Lido?

Nasze studio znajduje się w dawnym Pasażu Lido, w którym mieściły się zakłady dziewiarskie. Teraz już odchodzi się od tej nazwy i mało kto wie, że było to miejsce pracy dla wielu z naszych babć lub dziadków. Długo szukałyśmy miejsca na nasze studio i od początku chciałyśmy znaleźć przestrzeń pofabryczną, charakterystyczną dla miasta Łodzi. Pasaż Lido od razu zdobył nasze serca, a nazwę postanowiłyśmy zachować z szacunku dla historii tego miejsca i w razie, gdyby zupełnie już została zapomniana.

Nasza przestrzeń

W tworzenie Lido wkładamy całe serce, dbając o każdy najmniejszy detal. Nic tu nie jest przypadkowe, wszystko przemyślane w taki sposób, byście Wy jako nasi goście, czuli się tu, jak w domu. "Azyl" - było słowem klucz, które pojawiło się w głowie jako pierwsze podczas wstępnych rozmyślań na temat stworzenia tego miejsca. Niezwykle istotne jest dla nas to, byście po przekroczeniu drzwi wejściowych do Lido, poczuli ciepło, przytulność i bezpieczeństwo.