Wild Woman Day | Dzień w bliskości ze Sobą i dla Siebie

Ilość miejsc: 20 os.

Czas trwania: 6,5 h

Gdzie? Lido Movement Studio

Cudowne Kobiety, zapraszamy Was na wyjątkowy Dzień Kobiet wypełniony wolnością i dzikością, uważnością i bliskością, autentycznością i ekspresją, ruchem i bezruchem, czuciem i byciem - przy sobie, ze sobą i dla siebie 🌼

To piękne wydarzenie tworzymy dla Was z potrzeby serca, z potrzeby, by skontaktować się z tym, co głębiej w nas, by zrobić miejsce na to wszystko, co się pojawia, pozwolić sobie do tego sięgnąć i prawdziwie to poczuć. By dać prawo sobie i innym kobietom do wyrażania siebie, do mówienia o sobie, do wsłuchania się w siebie - bez oceny czy filtrów, że powinnam „bardziej”, „mniej” lub po prostu „inaczej” 💛 

Zapraszamy Cię - niezależnie czy praktykujesz jogę, czy nigdy nie miałaś z nią do czynienia; niezależnie czy byłaś na naszych zajęciach, czy dowiadujesz się o miejscu, które tworzymy po raz pierwszy; niezależnie ile masz lat i czym się zajmujesz w swoim życiu; niezależnie z czym się teraz mierzysz, jak się aktualnie czujesz czy wyglądasz.

Zapraszamy Cię dokładnie taką, jaka jesteś teraz - ze wszystkimi emocjami, historiami, radościami, lękami, troskami. Dołącz, jeżeli czujesz, że potrzebujesz czasu wyłącznie dla siebie; Dołącz, jeśli potrzebujesz skontaktować się z tymi częściami w sobie, które może od jakiegoś czasu przykryte są grubą warstwą kurzu; jeżeli czujesz, że w ostatnim okresie brakuje Ci kobiecej energii i bycia wśród kobiet, które czują podobnie 💫

To spotkanie jest dla nas jednodniowym kobiecym retreatem, wyjazdem, urlopem oraz odpoczynkiem i wylogowaniem się od tego wszystkiego, co na zewnątrz. Po to, by w pełni przekierować uwagę na siebie 🌜


Jaki jest plan?

14:00 - 15:30

Feminine Energy Yoga

Celebracja kobiecości i wewnętrznej intuicji, która rozbudzi przepływającą energię w ciele. Za pomocą ruchu, oddechu i medytacji podarujemy sobie czas na zajrzenie do najgłębszych zakamarków naszego serca, aby z miękkością i troską dać sobie to, czego najbardziej potrzebujemy. Praca skupiona na biodrach, miednicy i czakrze serca pozwoli nam na odkrywanie wewnętrznej dzikości, wyrozumiałości i miłości do siebie.

15:30 - 16:30

Czuła Karma

czyli wspólny posiłek w kręgu przygotowany przez Julię Świąder Ciałoczułość: „Moją misją jest sprawianie ludziom przyjemność poprzez czuły dotyk w trakcie masażu Lomi Lomi oraz gotowanie i karmienie. Czuła karma to mój sposób na obdarzanie ludzi uważnością, szacunkiem i miłością. Gotuję głównie roślinnie, bo właśnie w roślinach czuję ogromną moc i życiodajną energię.” Julia przygotuje dla nas wegańskie pyszności, które nakarmią nie tylko ciało, ale i duszę.

16:30 - 19:00

Rozmowy w Kręgu

z elementami warsztatowymi o kobiecości, odczuwaniu i połączeniu z własną intuicją. Usiądziemy w kręgu - w równości i bliskości, we wzajemnej akceptacji i otwartości. Zrobimy miejsce na to, by podzielić się tym, co aktualnie jest w nas żywe. Będziemy słuchać i mówić. Każda z nas będzie mogła zostać wysłuchana i każda z nas będzie mogła podzielić się z innymi kobietami tym, co dla niej ważne. Bez komentarzy, bez uwag, bez oceny. Krąg Kobiet to niezwykle wyjątkowa formuła wymiany energii i opowiadania własnej historii przy jednoczesnym uznaniu i uszanowaniu tych z nas, które nie będą chciały mówić, a jedynie słuchać.

19:00 - 19:45

Wild Woman Dance

Spotkanie zakończymy tańcem intuicyjnym, podczas którego pozwolimy sobie na pełnię naszej ekspresji, poruszymy zastałą energię, rozbudzimy ogień, by połączyć się z tym, co pierwotne i dzikie. Damy sobie prawo, by w spontanicznym ruchu połączyć się z najgłębszymi częściami siebie. W pełnej wolności i akceptacji, bez oceny czy oczekiwań. Zrobimy miejsce na nowe, uwalniając z ciał i serc wszystko to z czym chcemy się już pożegnać.

19:45 - 20:15

Rest and Feel

Savasana, relaksacja, czucie i bezruch, by zintegrować wszystko to, co się zadziało. Pełne odpuszczenie, puszczenie kontroli i poddanie się odpoczynkowi przy dźwiękach mis tybetańskich i kryształowych.


6 KWIETNIA 2024

Grupa jest kameralna, więc nie zwlekajcie z zapisami.

Inwestycja:

250 pln

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku (przy zapisie przez system) w wysokości 100 zł. 


Zapisy: www.lidomovementstudio.pl -> grafik -> 6 kwietnia -> Wild Woman Day -> zapisz się -> zapłać zaliczkę

Wszelkie wątpliwości i pytania możecie kierować na naszego maila: kontakt@lidomovementstudio.pl

*Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia do 02.04.24

*Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania zapisu lub niepojawienia się na spotkaniu.

Co zawiera cena?


  • praktyka jogi "Feminine Energy Yoga"
  • wegański posiłek przygotowany przez Julię Świąder z Ciałoczułość
  • rozmowy z kręgu z elementami warsztatowymi o kobiecości
  • taniec intuicyjny "Wild Woman Dance"
  • praktyka jogi nidry "Rest and Feel"
  • cudowna atmosfera
  • upominek niespodzianka