LIDO MOVEMENT CAMP | winter magic | 7-10 grudnia

Ilość miejsc: 20 os.

Czas trwania: 4 dni

Gdzie? Agropustelnik

Lido Movement Camp to cztery dni różnorodnego ruchu i karmiącego bezruchu, uwalniania energii i uziemiania w ciszy, regenerującego odpoczynku i beztroskiej spontaniczności. To czas, kiedy pozwalamy sobie być dokładnie w taki sposób, w jaki tego potrzebujemy - bez oceny, presji czy oczekiwań. Organizując te wyjazdy, z całego serca staramy się tworzyć dla Was bezpieczną przestrzeń, w której: jest miejsce dla każdego, wszyscy jesteśmy równi i w której autentyczność, prawdziwa obecność oraz „normalność” są najważniejszymi wartościami. 

Zapraszamy Was na kolejny, tym razem grudniowy Lido Camp, podczas którego odetchniemy w magicznym, zimowym otoczeniu Sudetów. Planujemy dużo różnorodnej praktyki, tak by odnaleźć ciepło i doenergetyzować ciało, ale także, by otulić i uspokoić układ nerwowy. Będziemy oddychać pięknem natury, odpoczywać bez wyrzutów sumienia i ładować się wszystkim tym, co karmiące i odżywcze. 

Skierujemy uwagę do wewnątrz, by w pełni zaopiekować się sobą i wsłuchać w często zagłuszane na co dzień potrzeby.

Będzie swobodnie, kojąco, momentami rozgrzewająco. Gwarantujemy bolące od śmiechu brzuchy, spokojne wieczory przy kominku, rozmowy przy kubku rozgrzewającego naparu i dużo ciepła w środku. 🙏

Gdzie jedziemy?

Do miejsca, w którym czas się zatrzymuje, a bliskość gór i widoki zapierają dech w piersiach.

Tym razem zabieramy Was w jedno z naszych ulubionych miejsc - Agro-Pustelnik położony jest z dala od miejskiego zgiełku w niewielkiej wsi Pustelnik. To urokliwe siedlisko to miejsce stworzone do wyciszenia i całkowitego resetu dla głowy.

Panuje tutaj spokój, sielska atmosfera, cisza i harmonia. Można w spokoju odetchnąć od wielkomiejskiego gwaru, hałasu i zamieszania. Do dyspozycji mamy dom na wyłączność, piękny ogród, ogromny teren oraz lasy dla spacerowiczów. Praktykować będziemy w pięknej sali z drewnianą, ciepłą podłogą, zaś wieczory planujemy spędzać w klimatycznej sali kominkowej. Wiecie jak kochamy zwierzęta, prawda? Na miejscu jest ich całkiem sporo.

Gdzie będziemy spać?

Do naszej dyspozycji mamy duży dom, w którym znajdują się się 2, 3 i 4-osobowe pokoje z łazienkami (o wyborze pokoi decyduje kolejność Waszych rezerwacji).

Co będziemy robić?

Będziemy dużo się ruszać, ale z całą pewnością zadbamy również o przestrzeń na relaks i czas wolny. Planujemy zajęcia bardziej energetyczne, które pozwolą uwolnić skumulowaną energii, ale także rozluźniające i kojące, tak by ostudzić ciało i uspokoić głowę (różnorodna praktyka jogi: yin yoga, vinyasa yoga, restorative yoga, medytacje, stretching, tabata, morsowanie, warsztaty ruchowe). Tym razem szykujemy również dla Was coś kreatywnego <3 

Podczas tego wyjazdu w campowym grafiku odnajdziecie więcej praktyk, które pozwolą zregenerować ciało i wyciszyć umysł. Dokładny plan zawsze przedstawiamy na miejscu. 

Instruktorzy prowadzący: Marysia Sarzalska, Nicoletta Valenti, Kris Matejski, Natalia Gładysz

Poza tym - wieczór w saunie, ognisko, spacery, dobre rozmowy i pełne przyzwolenie na 'nic nierobienie'.

Ważne:

Nasze wyjazdy przeznaczone są dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania, płci czy wieku!

Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony/nastawiona do świata i ludzi, chcesz się rozwijać i spędzać ciekawie czas w pięknym otoczeniu, to już nam wystarczy.

Co będziemy jeść?

Gospodarze gotują lokalnie i pysznie. Zapewniamy Wam pełne, wegetariańskie wyżywienie (3 posiłki dziennie).

Uwierzcie nam - dobre jedzenie traktujemy naprawdę bardzo poważnie, więc możecie być spokojni.

7-10 grudnia 2023

czwartek - rozpoczynamy obiadem o 15:00

niedziela - konczymy ok. 13:00

Grupa jest kameralna, więc nie zwlekajcie z zapisami.

Inwestycja:

EARLY BIRD - 1650 zł

(wpłata zaliczki do 10 października)

REGULAR - 1800 zł

(wpłata zaliczki do 10 października)

Zapisy:

kontakt@lidomovementstudio.pl

Płatność odbywa się w dwóch ratach. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 650 zł.

Numer Konta:

08 1140 2004 0000 3602 7928 2325

W tytule prosimy o wpisanie: 

Nazwisko + Agropustelnik

Jeżeli odwołasz swój zapis, zaliczka nie podlega zwrotowi, chyba, że uda Ci się znaleźć kogoś na swoje miejsce.

Ważne: jeżeli potrzebujesz, możemy Twoją płatność rozłożyć na większą ilość rat.

Co zawiera cena?

  • pełne wyżywienie wegetariańskie:

3 x śniadanie, 3 x obiad, 3 x kolacja

  • zróżnicowana praktyka ruchowa

3 x dziennie

  • wspólne ognisko
  • 3 noclegi w komfortowych pokojach 
  • integracje, kręgi, warsztaty 
  • wieczór w saunie
  • niezapomniany czas z cudowną ekipą - mamy spore szczęście do ludzi, którzy z nami jeżdżą <3 
  • upominek niespodzianka
  • możliwość konsultacji indywidualnej z instruktorami - jesteśmy dla Was przez cały czas - nie tylko podczas zajęć

Cena nie zawiera dojazdu na miejsce, natomiast pomagamy we wspólnym zorganizowaniu się, tak by było miło, ekonomicznie i mniej spalinowo

Ważne pytania

Czy mogę pojechać, jeżeli nigdy nie praktykowałam/praktykowałem jogi?

tak! Taki wyjazd to cudowny sposób, żeby jogi spróbować i nawet się z nią polubić. Na naszych campach prowadzimy różnorodne zajęcia - również pod kątem rodzajów jogi, więc to świetna okazja, żeby zgłębić ten obszar. Uczestnicy naszych wyjazdów są na baardzo różnych poziomach, ze zróżnicowanym doświadczeniem, więc jeżeli jesteś początkujący/początkująca - zupełnie niczym się nie stresuj. To idealna opcja, by zacząć 🙂

Ilu osobowe są pokoje ?

Wszystko zależy od miejsca, do którego akurat jedziemy. Zazwyczaj pokoje są 2-, 3-, 4-osobowe. O rozlokowaniu w pokojach decyduje kolejność zgłoszeń. Jeżeli nie ma informacji odnośnie tego z kim chciałbyś/chciałabyś być w pokoju, decyzji dokonujemy same.

Jaki poziom zajęć jest podczas wyjazdu?

Bardzo zróżnicowany - jeżdżą z nami osoby zarówno takie, które nigdy nie praktykowały jeszcze jogi, jak i takie, które praktykują od wielu lat 🙂

Czy muszę chodzić na wszystkie zajęcia/warsztaty?

Mantra naszych wyjazdów: "możesz wszystko, nic nie musisz" Oczywiście zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, natomiast przede wszystkim powtarzamy, by słuchać własnego ciała. Podczas kobiecych wyjazdów czy campów uczymy uważności na własne ciało i jeżeli Twoje ciało w danej chwili wysyła sygnały, że potrzebuje zwolnić i odpocząć, to jest to o wiele ważniejsze od grafiku przez nas ułożonego. Nikt na wyjazdach nie rozlicza uczestników z obecności na zajęciach 😉 natomiast plan jest ułożony w sposób przemyślany - każdy dzień jest inny pod kątem energetycznym i staramy się tworzyć grafik w taki sposób, by ciało zapracowało, ale również miało przestrzeń na regenerację i ukojenie. Jednym słowem - uczestnicy naszych wyjazdów czują się bardzo swobodnie w decydowaniu o tym, jak w danej chwili chcą spędzić swój czas.

Czy sobie poradzę?

tak, tak i jeszcze raz tak. Całkowicie wyrzuć z głowy wszelkie wątpliwości "czy sobie poradzę?", "czy jestem wystarczająca/wystarczający?". Jeżeli coś w środku podpowiada Ci, że ten wyjazd jest dla Ciebie, to po prostu z nami pojedź. Będąc na miejscu, szybko się przekonasz, że te wszystkie niepewności i lęki były bezpodstawne. Podsumowując - MASZ NAPRAWDĘ WSZYSTKO, by dołączyć. Nad niczym nie musisz pracować, niczego rozwijać, nie musisz mieć więcej siły czy głębszych zakresów ruchu.

Czy, jeżeli nikogo nie znam, to się odnajdę?

Osobiście uważamy, że na takie wyjazdy najlepiej jeździć samemu. Bardzo dużo uczestników decyduje się na wyjazd w pojedynkę - szybko nawiązują znajomości z innymi. Często tworzą się takie relacje, które pozostają na długo po powrocie. Mamy szczęście do ludzi - jeżdżą z nami naprawdę cudowne osoby z dużym poziomem otwartości, więc z całą pewnością szybko się odnajdziesz 🙂

Czy na wyjazd może jechać osoba nieletnia?

Nasze wyjazdy dedykowane są osobom powyżej 18 roku życia.

Czy jeżeli nigdy nie byłam/byłem w Lido, to mogę dołączyć?

Jak najbardziej tak. Często mamy uczestników z innych miast lub również z Łodzi, które nigdy nie odwiedziły jeszcze Lido.

Jaka jest średnia wieku na organizowanych przez Was wyjazdach?

Baaardzo różna i to jest cudowna wartość naszych wyjazdów. Pod jednym dachem spotykają się osoby w bardzo różnym wieku z przeróżnymi doświadczeniami i najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że tworzy się cudowna energia i różnica wieku w żadnym momencie nie jest odczuwalna. Jężdżą z nami osoby w wieku 20, 40 i 60 lat.

Czy są łazienki w pokojach?

Tak, zawsze wybieramy miejsca, w których bliskość natury łączy się z komfortem. Każdy pokój ma swoją własną łazienkę.

Czy jest możliwa płatność w ratach?

Płatności zawsze odbywają się w dwóch ratach - przy zapisie zaliczka, na miejscu druga część. Natomiast jeżeli chcesz z nami pojechać, a akurat jesteś w takiej sytuacji, że potrzebujesz rozbić płatność na większą ilość rat - odezwij się do nas mailowo. Znajdziemy wspólne rozwiązanie.

Co, jeżeli nie mam jak dojechać na miejsce?

W cenę wyjazdu nie wliczamy dojazdu, natomiast partycypujemy we wspólnym zorganizowaniu się. Przed wyjazdem tworzymy arkusz google, poprzez który będziesz mógł/mogła skontaktować się z innymi uczestnikami. Często kierowcy, którzy mają wolne miejsca w aucie zabierają w podróż innych uczestników 🙂

Czy mogę zabrać osobę towarzysząca, która nie brałaby udziału w zajęciach?

Tak, natomiast cena za wyjazd pozostaje bez zmian. W takiej sytuacji oczywiście nie zamykamy możliwości uczestnictwa

w wybranych zajęciach czy warsztatach.

Czy mogę zabrać psa na wyjazd?

Wszystko zależy od zasad miejsca, w które akurat jedziemy. Skontaktuj się z nami w tej sprawie mailowo.