LIDO MOVEMENT CAMP | slow weekend na Mazurach | 14-17 września

Ilość miejsc: 21 os.

Czas trwania: 4 dni

Gdzie? Osada Dzika Kaczka

Zapraszamy Was na kolejną edycję naszego Lido Movement Camp, podczas którego po letnim szaleństwie zwolnimy tempo, zaopiekujemy się ciałem i skierujemy uwagę na wszystko to, co zostało zepchnięte na dalszy plan w ostatnim czasie. Wrześniowy Lido Camp będzie wprowadzeniem do jesiennego otulenia i zaopiekowania się Sobą. Nasze campy to cztery dni ruchu i bezruchu, energii i odpoczynku, uwolnienia i zatrzymania, radości i wzruszeń. Jak zawsze - zatrzymamy czas w pięknym miejscu z dobrymi ludźmi.

Nasze campy to cztery dni ruchu i bezruchu, energii i odpoczynku, uwolnienia i zatrzymania, radości i wzruszeń. 

Jak zawsze - zatrzymamy czas w pięknym miejscu z dobrymi ludźmi.🙏

Gdzie jedziemy?

Destynacje, które dla Was wybieramy mają zawsze kilka cech wspólnych: bliskość natury, cisza, spokój, sielskość,

wygodne i klimatyczne wnętrza oraz pyszne jedzenie.

Tym razem zabieramy Was na Mazury do Dzikiej Kaczki:"Wszystko co powstało w Dzikiej Kaczce ma służyć dobrej atmosferze i miłym wrażeniom naszych Gości – wygodne wnętrza, domowa kuchnia regionalna, świeże zioła z zielnika, ryby, warzywa i owoce prosto z sadu, pieczone na miejscu ciasta i chleby… Chcemy, żeby Dzika Kaczka była miejscem, gdzie czas zwalnia i pojawia się przestrzeń na odpoczynek, spędzanie czasu z najbliższymi oraz wspólne miłe chwile. Osada Dzika Kaczka położona jest na 20 hektarach łąk kwietnych, zagajników i stawów w otulinie parku krajobrazowego, tuż nad jeziorem Głębokie, które znajduje się w strefie ciszy."W siedlisku do dyspozycji mamy ogromny teren zieleni, piękną salę z widokiem na mazurskie łąki, dostęp do prywatnej plaży z dużym wygodnym pomostem, przeszkloną werandę z kanapami jako przestrzeń do relaksu oraz kącik kominkowy.

Do naszej dyspozycji mamy trzy domy, w których znajdują się 2,3, 4 i 5-osobowe pokoje oraz apartamenty (o wyborze pokoi decyduje kolejność Waszych rezerwacji, póżniej dobieramy Was sami).

Co będziemy robić?

Będziemy dużo się ruszać, ale również sporo odpoczywać, poza tym planujemy po prostu oddychać radością życia. 

Planujemy zajęcia intensywniejsze oraz energetyczne z możliwością uwolnienia skumulowanej energii, ale także rozluźniające i kojące, tak by ostudzić ciało i uspokoić głowę (różnorodna praktyka jogi: yin yoga, vinyasa yoga, restorative yoga breathwork, medytacje, zajęcia plenerowe, stretching, animal flow, tabata, acroyoga i inne).

Podczas tego wyjazdu w campowym grafiku odnajdziecie więcej praktyk, które pozwolą zregenerować ciało i wyciszyć umysł. 

Ważne:

Nasze wyjazdy przeznaczone są dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania, płci czy wieku!

Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony/nastawiona do świata i ludzi, chcesz się rozwijać i spędzać ciekawie czas w pięknym otoczeniu, to już nam wystarczy

Spacery, kąpiele w jeziorze, integracje, ognisko, śmichy, chichy i wszystko, co związane z sielskością i sielanką!

Uwaga! Tym razem dodatkowo również - warsztat z pieczenia chleba poprowadzony przez właścicielkę siedliska (w cenie wyjazdu). Obiecujemy Wam niezapomniany i piękny czas.

Instruktorzy, którzy będą prowadzić dla Was zajęcia:

Marysia Sarzalska, Nicoletta Valenti, Natalia Gładysz, Kris Matejski

Co będziemy jeść?

Siedlisko posiada własną slowfoodową restaurację. Kuchnia jest regionalna - ze świeżymi ziołami z zielnika, warzywami i owocami prosto z sadu oraz pieczonymi na miejscu ciastami i chlebami. Zapewniamy Wam pełne, wegetariańskie wyżywienie (3 posiłki dziennie).

14-17 września

czwartek: rozpoczynamy obiadem o 15:00

niedziela: kończymy kręgiem zamknięcia ok. 13:00

Grupa jest kameralna, więc nie zwlekajcie z zapisami.

Zapisy: kontakt@lidomovementstudio.pl

Inwestycja:

Cena EARLY BIRD - 1650 zł

wpłata zaliczki do 31 lipca

Cena REGULAR - 1800 zł

wpłata zaliczki po 1 sierpnia

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata

700 zł na nasze konto.

Numer Konta:

08 1140 2004 0000 3602 7928 2325

Jeżeli odwołasz swój zapis, zaliczka nie podlega zwrotowi, chyba, że uda Ci się znaleźć kogoś na swoje miejsce.

Co zawiera cena?

 • pełne wyżywienie - 3 wegetariańskie posiłki dziennie
 • wspólne ognisko
 • 3 noclegi
 • ok. 11 godzin praktyki ruchowej
 • warsztat z pieczenia chleba
 • integracje, kręgi, medytacje
 • piękna energia i wspólna sielanka!
 • sauna
 • możliwość konsultacji indywidualnej z instruktorem 
 • błogi relaks w ciszy, na łonie natury 
 • upominek niespodzianka

Cena nie zawiera dojazdu na miejsce, natomiast pomagamy we wspólnym zorganizowaniu się, tak by było miło, ekonomicznie i mniej spalinowo

Wyjazdy

Czy mogę pojechać, jeżeli nigdy nie praktykowałam/praktykowałem jogi?

tak! Taki wyjazd to cudowny sposób, żeby jogi spróbować i nawet się z nią polubić. Na naszych campach prowadzimy różnorodne zajęcia - również pod kątem rodzajów jogi, więc to świetna okazja, żeby zgłębić ten obszar. Uczestnicy naszych wyjazdów są na baardzo różnych poziomach, ze zróżnicowanym doświadczeniem, więc jeżeli jesteś początkujący/początkująca - zupełnie niczym się nie stresuj. To idealna opcja, by zacząć 🙂

Ilu osobowe są pokoje ?

Wszystko zależy od miejsca, do którego akurat jedziemy. Zazwyczaj pokoje są 2-, 3-, 4-osobowe. O rozlokowaniu w pokojach decyduje kolejność zgłoszeń. Jeżeli nie ma informacji odnośnie tego z kim chciałbyś/chciałabyś być w pokoju, decyzji dokonujemy same.

Jaki poziom zajęć jest podczas wyjazdu?

Bardzo zróżnicowany - jeżdżą z nami osoby zarówno takie, które nigdy nie praktykowały jeszcze jogi, jak i takie, które praktykują od wielu lat 🙂

Czy muszę chodzić na wszystkie zajęcia/warsztaty?

Mantra naszych wyjazdów: "możesz wszystko, nic nie musisz" Oczywiście zachęcamy do udziału we wszystkich zajęciach, natomiast przede wszystkim powtarzamy, by słuchać własnego ciała. Podczas kobiecych wyjazdów czy campów uczymy uważności na własne ciało i jeżeli Twoje ciało w danej chwili wysyła sygnały, że potrzebuje zwolnić i odpocząć, to jest to o wiele ważniejsze od grafiku przez nas ułożonego. Nikt na wyjazdach nie rozlicza uczestników z obecności na zajęciach 😉 natomiast plan jest ułożony w sposób przemyślany - każdy dzień jest inny pod kątem energetycznym i staramy się tworzyć grafik w taki sposób, by ciało zapracowało, ale również miało przestrzeń na regenerację i ukojenie. Jednym słowem - uczestnicy naszych wyjazdów czują się bardzo swobodnie w decydowaniu o tym, jak w danej chwili chcą spędzić swój czas.

Czy sobie poradzę?

tak, tak i jeszcze raz tak. Całkowicie wyrzuć z głowy wszelkie wątpliwości "czy sobie poradzę?", "czy jestem wystarczająca/wystarczający?". Jeżeli coś w środku podpowiada Ci, że ten wyjazd jest dla Ciebie, to po prostu z nami pojedź. Będąc na miejscu, szybko się przekonasz, że te wszystkie niepewności i lęki były bezpodstawne. Podsumowując - MASZ NAPRAWDĘ WSZYSTKO, by dołączyć. Nad niczym nie musisz pracować, niczego rozwijać, nie musisz mieć więcej siły czy głębszych zakresów ruchu.

Czy, jeżeli nikogo nie znam, to się odnajdę?

Osobiście uważamy, że na takie wyjazdy najlepiej jeździć samemu. Bardzo dużo uczestników decyduje się na wyjazd w pojedynkę - szybko nawiązują znajomości z innymi. Często tworzą się takie relacje, które pozostają na długo po powrocie. Mamy szczęście do ludzi - jeżdżą z nami naprawdę cudowne osoby z dużym poziomem otwartości, więc z całą pewnością szybko się odnajdziesz 🙂

Czy na wyjazd może jechać osoba nieletnia?

Nasze wyjazdy dedykowane są osobom powyżej 18 roku życia.

Czy jeżeli nigdy nie byłam/byłem w Lido, to mogę dołączyć?

Jak najbardziej tak. Często mamy uczestników z innych miast lub również z Łodzi, które nigdy nie odwiedziły jeszcze Lido.

Jaka jest średnia wieku na organizowanych przez Was wyjazdach?

Baaardzo różna i to jest cudowna wartość naszych wyjazdów. Pod jednym dachem spotykają się osoby w bardzo różnym wieku z przeróżnymi doświadczeniami i najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że tworzy się cudowna energia i różnica wieku w żadnym momencie nie jest odczuwalna. Jężdżą z nami osoby w wieku 20, 40 i 60 lat.

Czy są łazienki w pokojach?

Tak, zawsze wybieramy miejsca, w których bliskość natury łączy się z komfortem. Każdy pokój ma swoją własną łazienkę.

Czy jest możliwa płatność w ratach?

Płatności zawsze odbywają się w dwóch ratach - przy zapisie zaliczka, na miejscu druga część. Natomiast jeżeli chcesz z nami pojechać, a akurat jesteś w takiej sytuacji, że potrzebujesz rozbić płatność na większą ilość rat - odezwij się do nas mailowo. Znajdziemy wspólne rozwiązanie.

Co, jeżeli nie mam jak dojechać na miejsce?

W cenę wyjazdu nie wliczamy dojazdu, natomiast partycypujemy we wspólnym zorganizowaniu się. Przed wyjazdem tworzymy arkusz google, poprzez który będziesz mógł/mogła skontaktować się z innymi uczestnikami. Często kierowcy, którzy mają wolne miejsca w aucie zabierają w podróż innych uczestników 🙂

Czy mogę zabrać osobę towarzysząca, która nie brałaby udziału w zajęciach?

Tak, natomiast cena za wyjazd pozostaje bez zmian. W takiej sytuacji oczywiście nie zamykamy możliwości uczestnictwa

w wybranych zajęciach czy warsztatach.

Czy mogę zabrać psa na wyjazd?

Wszystko zależy od zasad miejsca, w które akurat jedziemy. Skontaktuj się z nami w tej sprawie mailowo.