Kobieca Czułość w Wipsowie 19-23 lipca

Ilość miejsc: 18 os.

Czas trwania: 5 dni

Gdzie? Learn&Rest Wipsowo44

Czujesz, że potrzebujesz wytchnienia? Chciałabyś zbliżyć się do Siebie i pogłębić kontakt z własnym ciałem? Twoja intuicja podpowiada Ci, że czas się zatrzymać, złapać oddech, postawić Siebie w centrum, by skierować uwagę na własne potrzeby oraz pragnienia? Chciałabyś odnaleźć w sobie więcej radości i spontaniczności? 🧘‍♀️🫶

Proponujemy Ci Kobiecą Czułość w Wipsowie - wyjazd, podczas którego przeniesiemy się do krainy wolności, beztroski i czułości. Zadbamy o stworzenie przestrzeni, w której rozbudzać będziemy energię, ale zadbamy także o regenerację dla ciała i ducha.

Gdzie jedziemy?

Do dyspozycji mamy dom na wyłączność, salę do ćwiczeń oraz saunę - Ruską Banię, która pomieści nawet do 12 osób

Po raz kolejny wracamy do ukochanego Wipsowa, które stało się dla nas drugim domem. To miejsce wyjątkowe, w którym czas staje w miejscu. Zatrzymamy się w pięknej odnowionej stodole - dookoła stary sad, rozległe łąki aż po trzy ściany mieszanych lasów, które upiększają każdy dzień milionem, codziennie innych barw. Całkowity spokój i cisza. Ruska Bania, śniadania w sadzie, joga na tarasie i Pole Lawendowe (które w tym czasie będzie w pełni swojego rozkwitu!) dostarczają wystarczająco dużo wrażeń. Zapach świeżej lawendy oraz klimat tego miejsca zdecydowanie pomaga w zanurzeniu się w nowej rzeczywistości.

Co będziemy robić?

 Będziemy jogować, tworzyć, celebrować każdą chwilę i oddychać radością życia. Oczyścimy głowy i ciała od napięć, stresu i tego, co nam nie służy. Zarówno w ruchu, jak i codzienności poszukamy uważności i kontaktu z kobiecą intuicją.

Zaplanowałyśmy dla Was sporo różnorodnych zajęć oraz warsztatów, które stworzą spójną całość: flow yoga, yin yoga, yoga restoratywna i nidra, taniec, zajęcia oddechowe, różnorodne techniki medytacyjne i warsztaty kreatywne.

Zajęcia poprowadzą dla Was Nicoletta Valenti i Natalia Gładysz.


Poza tym - spacery, rowery, Eko Targ, leżakowanie na trawie lub w lasku brzozowym i pełne przyzwolenie na 'nic nierobienie'. Kobiece kręgi, wieczory przy ognisku, rozmowy i całkowita wolność. To będzie w pełni kobiecy czas !

Ważne:

Zajęcia dedykowane są wszystkim, niezależnie od wieku, możliwości w ciele czy stażu praktyki .

 Jedzie z nami Aga - Pani Głaski - masażystka Kobido, więc dla chętnych (za dodatkową opłatą) istnieje również opcja zarezerwowania Głasków na miejscu, które będą idealnym dopełnieniem błogiego wyjazdu.

Co będziemy jeść?

Jedzenie wegetariańskie przygotowywać będą dla nas królowe siedliska - Pani Jola i Pani Kinga. Warzywa w sezonie pochodzą z warzywniaka obok domu, jajka oczywiście od szczęśliwych-sezamkowych kur z ogródka, a sery, miody i przetwory z zapasów z ziemianki lub lokalnie od sąsiadów. Chleb i chałki własnego wypieku - będzie pysznie, pachnąco, świeżo, lokalnie i zdrowo.

Na miejscu zapewnione mamy śniadanie, lunche i kolacje. W ostatni wieczór rezygnujemy z podanej kolacji, ponieważ będziemy integrować się w kuchni. Będzie celebracja!

Będzie celebracja! Czyli wino, kobiety, śpiew i gotowanie.

Wspólnie przygotujemy sobie nasze ulubione potrawy. Ważne - tutaj bez stresu - to nie konkurs kulinarny, ale po prostu przyjemna integracja w kuchni.

19-23 lipca 2023

Grupa jest kameralna, więc nie zwlekajcie z zapisami.

Inwestycja:

2000 pln

Płatność odbywa się w dwóch ratach. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata

700 zł na nasze konto. Reszta kwoty do zapłaty w dniu przyjazdu.

Numer Konta:

08 1140 2004 0000 3602 7928 2325

Jeżeli odwołasz swój zapis, zaliczka nie podlega zwrotowi, chyba, że uda Ci się znaleźć kogoś na swoje miejsce.

Co zawiera cena?

  • 4 x nocleg
  • 4 x śniadanie
  • 4 x lunch
  • 3 x kolacja
  • 12h zróżnicowanej kobiecej praktyki oraz warsztatów
  • Sesja w ruskiej bani
  • Cudowna atmosfera
  • Upominek niespodzianka

Cena nie zawiera dojazdu na miejsce, natomiast pomagamy we wspólnym zorganizowaniu się, tak by było miło, ekonomicznie i mniej spalinowo.

Ważne pytania

Jeśli masz więcej pytań, to śmiało napisz do nas:

Ilu osobowe są pokoje?

To wszystko zależy od miejsca, do którego jedziemy. Zazwyczaj pokoje są 2- , 3- lub 4-osobowe. Wszystkie komfortowe z prywatnymi łazienkami.

Czy mogę pojechać, jeżeli nigdy nie praktykowałam/praktykowałem jogi?

Jak najbardziej! I nie stresuj się, że sobie nie poradzisz. Na nasze wyjazdy zawsze jeżdżą osoby z bardzo różnym doświadczeniem, jeżeli chodzi o praktykę. Od takich, które nie miały do czynienia z jogą po takie, które praktykują już wiele lat. Poziom na zajęciach jest zróżnicowany i dopasowany do grupy 🙂

Jaki jest poziom zajęć podczas wyjazdu?

Bardzo zróżnicowany i dopasowany do grupy. Zajęcia również są różnorodne - od bardziej intensywnych i rozbudzających energię po spokojne i wyciszające. Program wyjazdu jest odpowiednio przemyślany i stworzony w taki sposób, by zarówno popracować z ciałem na wyższych obrotach, jak i dać mu przestrzeń na regenerację i odpoczynek. Jednocześnie zawsze powtarzamy, by słuchać własnego ciała i jeżeli Twoje ciało wyśle sygnał, że zamiast uczestniczyć w zajęciach, woli zostać w hamaku - go for it 🙂 wyznajemy zasadę - możesz wszystko, nic nie musisz. Nie rozliczamy nikogo z obecności na wszystkich zajęciach. Zawsze oczywiście zachęcamy, by uczestniczyć w jak największej ilości, ale w pełni rozumiemy, jeżeli ktoś wybierze odpoczynek lub spacer zamiast praktyki.

Czy muszę chodzić na wszystkie zajęcia/warsztaty?

Nie ma takiej konieczności - możesz wszystko, nic nie musisz. Więcej w odpowiedzi powyżej 🙂

Czy sobie poradzę?

Zdecydowanie tak 🙂 wyobraź sobie, jak wyrzucasz przez okno wszystkie lęki i wątpliwości pod tytułem: "nie dam rady"; "jestem za słaby/słaba"; "najpierw muszę się odpowiednio przygotować"; "jestem za mało.../jestem zbyt...". Jeżeli pojawia się w Tobie chęć, potrzeba, by dołączyć do naszego wyjazdu, to wystarczy. Wiedz, że jesteś gotów. Każdy z uczestników praktykuje na tyle na ile w danym momencie pozwala ciało. Na naszych wyjazdach nie ma oceny, uwalniamy się od porównywania. Uczymy się być bliżej siebie i wsłuchiwać w potrzeby naszych ciał.

Czy, jeżeli nikogo nie znam, to się odnajdę?

Tak! Każdy nasz wyjazd, to wciąż rozwijanie naszej istniejącej społeczności. Są osoby, które już się znają, ponieważ jeżdżą z nami po raz kolejny, natomiast są również i takie, które, nie znając nikogo, decydują się na wyjazd. Uwierzcie nam, szybko się integrujemy 🙂

Czy jeżeli nigdy nie byłam/byłem w Lido, to mogę dołączyć?

Jasne, że tak 🙂 zdarza się, że w ten sposób uczestnicy zaczynają swoją przygodę z Lido.

Na wyjazdy jeżdżą również osoby z innych miast.

Jaka jest średnia wieku na organizowanych przez Was wyjazdach?

Wiek naprawdę tutaj nie gra roli i nie ma znaczenia, więc jeżeli ten temat Cię stresuje, to zupełnie niepotrzebnie. Uczestnicy naszych wyjazdów są w bardzo różnym wieku - zazwyczaj od 20 do 60 r.ż.

Czy są łazienki w pokojach?

Tak, każdy pokój ma swoją prywatną łazienkę.

Czy jest możliwa płatność w ratach?

Tak, aby zarezerwować miejsce należy wpłacić zaliczkę, której wysokość zależy od rodzaju wyjazdu. Zaliczka wpłacana jest przelewem na konto, natomiast druga część kwoty rozliczana jest dopiero na miejscu w dniu przyjazdu. Jeżeli potrzebujesz zwiększyć ilość rat, to odezwij się do nas mailowo. Znajdziemy rozwiązanie 🙂

Co, jeżeli nie mam jak dojechać na miejsce?

Dojazd jest we własnym zakresie, natomiast pomagamy we wspólnym organizowaniu się. Mniej więcej na dwa tygodnie przez wyjazdem wysyłamy maila organizacyjnego z dostępem do arkusza, dzięki któremu można umówić się na wspólny przejazd,

Czy mogę zabrać osobę towarzysząca, która nie brałaby udziału w zajęciach?

Tak, natomiast nie wpływa to na cenę wyjazdu. Oczywiście zachęcamy również wtedy, by osoba towarzysząca skorzystała chociaż z niektórych naszych zajęć.


Czy mogę zabrać pieska na wyjazd?

Z naszej strony zupełnie nie ma z tym problemu, natomiast niektóre miejsca nie akceptują piesków w domu lub są pieskowe limity, dlatego wszystko zależy od destynacji. W tej sprawie najlepiej kontaktować się z nami mailowo 🙂