Happy Yoga Day! Międzynarodowy Dzień Jogi w Lido – 18.06.23

Ilość miejsc: 20 os.

Czas trwania: 5,5h

Gdzie? Lido Movement Studio

Joginki i Jogini, zapraszamy Was na wspólną celebrację Międzynarodowego Dnia Jogi. Przygotowałyśmy dla Was dzień wypełniony niezwykle wartościowym czasem - praktyka, warsztaty, pyszne jedzenie, relaks i dobre rozmowy. 

Każdy poziom, doświadczenie, wiek - mile widziane 🫶


Jaki jest plan?

Praktyka, warsztaty, pyszne jedzenie i wspólny wartościowy czas!

10:00-11:15

Feel Good Yoga

Praktyka Vinyasa Jogi, która rozbudzi i doenergetyzuje Twoje ciało. Płynne sekwencje pozwolą Ci skupić się na doznaniach płynących z ciała, poczuć swobodę i radość ruchu oraz w pełni wejść uwagą do "tu i teraz". Praktyka, która jednocześnie podaruje Ci uziemienie oraz połączenie ze sobą. Prowadząca: Nico Valenti


11:15-12:15

Wspólne Śniadanie 

Ten kto nas zna wie, że podczas wydarzeń, która dla Was organizujemy, nie może zabraknąć pysznego jedzenia. Wspólnie usiądziemy w kręgu, by zjeść wegetariańskie śniadanie, które nakarmi nie tylko ciało, ale i duszę. Wspólny posiłek, to zawsze również bardzo wartościowy czas, kiedy mamy okazję się poznać i zbliżyć, jako grupa.


12:30-14:30

WARSZTAT "JAK UKŁADAĆ WŁASNĄ SEKWENCJĘ JOGI?"

Podczas warsztatu nauczysz się, jak układać własną sekwencję jogi, by wesprzeć domową praktykę. Poznasz różne techniki układania płynnej sekwencji w nurcie vinyasa jogi, która da Ci szansę poczuć wolność i swobodę, ale przede wszystkim zabawę i radość. Przejdziemy przez różne ważne aspekty, które pozwolą Ci zrozumieć co jest ważne, aby być samodzielnym. 

Dowiesz się, jak układać praktykę, tak by zmniejszyć napięcia w ciele, a jednocześnie tak, by w zgodzie ze sobą zrobić to czego najbardziej potrzebujesz na dany moment. 

Spotkanie podzielone będzie na dwie sekcje - teoretyczną i praktyczną. W pierwszej części poznasz różne techniki sekwencjonowania (układania kolejności asan, w celu uzyskania konkretnego rezultatu), a w drugiej części stworzysz własną sekwencję, tak by przełożyć teorię na rzeczywistość. Warsztat będzie miał również formę otwartej dyskusji i rozmów. Będzie przestrzeń na pytania i wątpliwości. Spotkanie jest dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania w praktyce jogi.

Warsztat poprowadzi Nico Valenti. 

Wszyscy uczestnicy po warsztacie otrzymają również mini manual z przykładowymi sekwencjami jogi do praktyki domowej. 


14:30-15:30

REST AND FEEL YOGA

Praktyka wyciszenia i odpuszczenia na zakończenie. Przy dźwiękach łagodnej muzyki zrelaksujemy ciało, pozwalając mu na regenerację i integrację tego wszystkiego, co wydarzyło się przez cały dzień. Poszukamy komfortu, miękkości i wsparcia dla własnego ciała, by uwolnić napięcia, odpocząć i odpłynąć. Praktyka z elementami jogi restoratywnej oraz nidry. 

Prowadząca: Natalia Gładysz

Ważne:

Wydarzenie dedykowane jest wszystkim, niezależnie od wieku, możliwości w ciele czy stażu praktyki .

Celebruj z nami Dzień Jogi!

18 czerwca 2023

Grupa jest kameralna, więc nie zwlekajcie

z zapisami.

Inwestycja:

190 pln - cena regularna

170 pln - cena dla

aktywnych karnetowiczów Lido

10% kwoty z każdej wejściówki zostanie przeznaczone na stowarzyszenie Otwarte Klatki

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata

90 zł na nasze konto. Resztę kwoty rozliczamy na miejscu przed wydarzeniem.

Zapisy odbywają się przez naszą stronę przez zakładkę "grafik": 18 czerwca -> Happy Yoga Day -> zapisz się / zarejestruj się -> zapłać

Jeżeli odwołasz swój zapis, zaliczka nie podlega zwrotowi.

Co zawiera cena?

  • 2 x praktyka
  • wspólne śniadanie wege
  • cudowna atmosfera
  • upominek niespodzianka